Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

PIERWSZY KROK DO MISTRZOSTWA

Dodano dnia: 27.10.2015

W dniach 18-25 października w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Drzonkowie Polski Związek Szachowy zorganizował IGRZYSKA SZKOLNE W SZACHACH-PIERWSZY KROK DO MISTRZOSTWA. W Igrzyskach udział wzięli najlepsi zawodnicy Turnieju Finałowego Edukacja przez Szachy w Szkole, który odbył się na Stadionie Narodowym, zwycięzcy Igrzysk Szkolnych Szkół Podstawowych oraz czołowi zawodnicy Mistrzostw Polski do lat 10 i 12. Do Drzonkowa przyjechało ponad 100 dzieci ze wszystkich województw w kraju.Z SP1 z Elblaga udział wzięło 6 zawodników: Aleksander Asenhajmer, Kacper Bąk, Dominik Politański,Grzegorz Stromski,  Mikołaj Szuba oraz Konrad Żyhałko, uczniowie klas IVa i IVd. Zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach: A - większość zawodników posiadało ranking międzynarodowy FIDE oraz B - zawodnicy bez rankingu FIDE.Zawodnicy zagrali 7 rudn turniejowych.Autor: Izabela Pawełczak

TURNIEJ SZACHOWY 2015

Licznik odwiedzin
1 8 2 0 9 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.