Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

NIECH ŻYJE POLSKA NIEPODLEGŁA

Dodano dnia: 10.11.2015

Pod takim hasłem dzisiaj, 9 listopada, odbył się uroczysty apel poświęcony 97. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W czasie jego trwania uczniowie klas 4 – 6 poznali historię zmagań Polaków, którzy przez 123 lata walczyli o to, by znów stać się niepodległym krajem, by ponownie znaleźć się na mapie Europy.
Po wysłuchaniu wierszy, piosenek poświęconych tamtym czasom, obecni na uroczystości mogli poprzebywać w towarzystwie  marszałka Józefa Piłsudskiego, w którego wcielił się Pan Wojciech Paczkowski i poznać zwyczaje panujące za czasów naszego wielkiego dowódcy.
                           

Justyna Morawska z klasą 5c, Barbara Olszewska i Wojciech PaczkowskiAutor: Izabela Pawełczak

NIECH ŻYJE POLSKA NIEPODLEGŁA

Licznik odwiedzin
1 6 5 1 8 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.