Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

BEZPIECZNIE W SIECI

Dodano dnia: 24.11.2015

Dnia 23 listopada nasi najmłodsi uczniowie z klasy Id z wychowawcą Urszulą Bazylczyk i z klasy Ic z wychowawcą Anną Radkiewicz uczestniczyli w festynie ,,Bezpieczni w sieci" zorganizowanym przez nauczycieli i uczniów z IV Liceum Ogólnokształcącego. Zajęcia były częścią projektu pod hasłem „Turniej Edukacji Medialnej” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzieci z naszej szkoły uczestniczyły w projekcji filmu o bezpieczeństwie w sieci, różnych konkursach z nagrodami oraz zabawach muzycznych. Mimo listopadowej aury humory wszystkim dopisały, a temperatura na zajęciach była naprawdę gorąca. Zakończenie imprezy było bardzo słodkie, ponieważ wszystkie dzieci zostały poczęstowane tortem upieczonym przez uczennice Liceum Ogólnokształcącego.

Urszula Bazylczyk i Anna RadkiewiczAutor: Izabela Pawełczak

BEZPIECZNI W SIECI

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 9 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.