BEZPIECZNIE W SIECI

Dodano dnia: 24.11.2015

Dnia 23 listopada nasi najmłodsi uczniowie z klasy Id z wychowawcą Urszulą Bazylczyk i z klasy Ic z wychowawcą Anną Radkiewicz uczestniczyli w festynie ,,Bezpieczni w sieci" zorganizowanym przez nauczycieli i uczniów z IV Liceum Ogólnokształcącego. Zajęcia były częścią projektu pod hasłem „Turniej Edukacji Medialnej” współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzieci z naszej szkoły uczestniczyły w projekcji filmu o bezpieczeństwie w sieci, różnych konkursach z nagrodami oraz zabawach muzycznych. Mimo listopadowej aury humory wszystkim dopisały, a temperatura na zajęciach była naprawdę gorąca. Zakończenie imprezy było bardzo słodkie, ponieważ wszystkie dzieci zostały poczęstowane tortem upieczonym przez uczennice Liceum Ogólnokształcącego.

Urszula Bazylczyk i Anna Radkiewicz

BEZPIECZNI W SIECI