Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

POZNAJEMY PRACĘ MEBLARZA

Dodano dnia: 08.12.2015

07.12.15r. uczniowie klasy III d odwiedzili Fabrykę Mebli Wójcik przy ulicy Mazurskiej. Przewodnikiem był pan Bogdan Pudlik, który opowiedział czym zajmuje się ta firma i przeprowadził dzieci przez wszystkie etapy produkcji. Uczniowie z dużym zainteresowaniem przyglądali się maszynom sterowanym komputerowo, które ułatwiają pracę ludziom i powodują, że wszystko jest precyzyjnie wykończone i dopasowane. Firma zatrudnia ok. 1200 osób, a meble są sprzedawane do wielu krajów Europy, np. Niemiec, Czech, Francji, Anglii, Hiszpanii. Codziennie z fabryki wyjeżdża kilkadziesiąt samochodów z produktami tej firmy.
 Po zwiedzeniu fabryki na dzieci czekały napoje i ciasteczka. Do szkoły wszyscy wrócili pełni wrażeń.
 

Katarzyna KreftAutor: Izabela Pawełczak

PRACA MEBLARZA

Licznik odwiedzin
1 7 5 7 7 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.