Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MIKOŁAJKI W VD

Dodano dnia: 08.12.2015

Dnia 7 grudnia 2015 roku świętowaliśmy MIKOŁAJKI  trochę inaczej niż zwykle. Udaliśmy się z całą klasą do Pizzerii Oliwka, gdzie uczyliśmy się, jak samodzielnie przygotować pizzę. Sami musieliśmy rozwałkować ciasto - jak dużą pizzę będziemy mieli zależało od tego, jak mocno rozwałkujemy ciasto, a nie było to takie proste… Niektórzy z nas wałek do ciasta trzymali pierwszy raz w rękach!!! Potem wybór dodatków zależał od indywidualnych upodobań. Jednak najlepsze było dopiero przed nami - degustacja! Taka pizza, własnoręcznie zrobiona smakuje wyśmienicie i znika z talerzy w mig. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś nauczymy się jakiś kulinarnych sztuczek związanych z inną potrawą. Takie smakowite MIKOŁAJKI bardzo się nam podobały!!! Autor:

MIKOŁAJKI KL. V D

Licznik odwiedzin
2 0 1 5 8 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.