Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

HALLOWEEN W ŚWIETLICY POPOŁUDNIOWEJ

Dodano dnia: 16.12.2013

Dnia 31 X 2013 roku na świetlicy popołudniowej zorganizowane zostały zabawy z okazji Halloween. Najpierw dzieci tworzyły mumie, wszystkie spisały się doskonale. Kolejna zabawa wymagała kreatywności i sprawności fizycznej, udaliśmy się bowiem na „przeprawę”. Po konkurencji sportowej przyszedł czas na tańce – tańczyliśmy z  miotłą. Zabawa okazała się fascynującą rozgrywką dla wszystkich. Potem dzieci dobrane w pary rywalizowały, której parze jako pierwszej uda się zjeść jabłko. Dodatkowe utrudnienie polegało na tym, że jabłka zwieszone były na wstążeczkach. Zabawę zakończył słodki poczęstunek: cukierki oraz halloweenowe ciasteczka.Autor: Izabela Pawełczak

HALLOWEEN W ŚWIETLICY POPOŁUDNIOWEJ

Licznik odwiedzin
2 0 8 3 2 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.