Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

GRUDZIEŃ MIESIĄCEM PATRONA SZKOŁY

Dodano dnia: 14.12.2015

14.12.15r. odbyła się prezentacja utworów Adama Mickiewicza przygotowana z okazji zbliżającej się rocznicy urodzin patrona naszej szkoły. Uroczystość prowadzili uczniowie klasy II a, którzy opowiedzieli o życiu i twórczości poety. Uczniowie klas trzecich zaprezentowali wybrane utwory wieszcza. Uczennica klasy III a Julia Sulkowska pięknie wyrecytowała wiersz „Pani Twardowska”. Uczniowie klasy III b przygotowali bajkę „Pies i wilk”. Klasa III c zaprezentowała utwór „Lis i kozioł”, a klasa III d przypomniała powiedzenie, że „prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie” przedstawiając bajkę „Przyjaciele”. Wszystkie prezentacje były bardzo ciekawe, ale publiczności najbardziej podobał się życiorys Adama Mickiewicza przedstawiony przez uczniów klasy II a w rytmie rapu. Jego żywiołowe wykonanie zostało nagrodzone gromkimi brawami.Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości na cześć patrona naszej szkoły.

Katarzyna Kreft, Beata Ciołek



Autor: Izabela Pawełczak

GRUDZIEŃ MIESIĄCEM PATRONA

Licznik odwiedzin
2 0 1 5 8 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.