WYSTAWA BOŻONARODZENIOWA

Dodano dnia: 15.12.2015

Tradycją grudniową naszej szkoły jest WYSTAWA  BOŻONARODZENIOWA. W tym roku odbyła się 15 grudnia. Uczniowie wszystkich klas przygotowali prace świąteczne-stajenki, stroiki, aniołki z masy solnej, zawieszki choinkowe i aniołkowe, mikołaje, kartki świąteczne, renifery, lampiony na stół,  które oglądali i  podziwiali w czasie wystawy. Następnie rozpoczęła się wyprzedaż zgromadzonych prac, celem której było wsparcie uczniów najbardziej potrzebujących pomocy, by w święta zagościł u nich uśmiech i radość. W jednym dniu wyprzedaży zebraliśmy 820 zł , a wyprzedaż potrwa jeszcze klika dni. Dzieciom dziękujemy za ich wielkie i wrażliwe serduszka!

Katecheci.

WYSTAWA BOŻONARODZENIOWA 2015