KONCET KOLĘD I PASTORAŁEK

Dodano dnia: 15.12.2015

Dnia 15 grudnia 2015 r. dzieci uczęszczające na świetlicę wzięły udział w Koncercie Kolęd i Pastorałek, który odbył się w Szkole Podstawowej Nr 12 w Elblągu. Świetlicę popołudniową reprezentowały - Paulnia Kalinowska, Wiktoria Wasilewska i Weronika Woźna. Dziewczynki zaśpiewały kolędę "Lulajże Jezuniu" oraz zagrały na flażoletach kolędy "Wśród nocnej ciszy" i "Pójdźmy wszyscy do stajenki". Ze świetlicy dziennej wystąpiły uczennice klasy II a - Wiktora Król i  Maja Konarzewska, które zaśpiewały kolędę "Gdy śliczna panna". Wysłuchaliśmy też kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów z innych szkół. Koncert minął w ciepłej, przedświątecznej atmosferze. Wszyskie dzieci otrzymały prezenty, był też słodki poczęstunek.

Wanda Paul i Małgorzata Iwaniszyn

KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK 2015