Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

KONCET KOLĘD I PASTORAŁEK

Dodano dnia: 15.12.2015

Dnia 15 grudnia 2015 r. dzieci uczęszczające na świetlicę wzięły udział w Koncercie Kolęd i Pastorałek, który odbył się w Szkole Podstawowej Nr 12 w Elblągu. Świetlicę popołudniową reprezentowały - Paulnia Kalinowska, Wiktoria Wasilewska i Weronika Woźna. Dziewczynki zaśpiewały kolędę "Lulajże Jezuniu" oraz zagrały na flażoletach kolędy "Wśród nocnej ciszy" i "Pójdźmy wszyscy do stajenki". Ze świetlicy dziennej wystąpiły uczennice klasy II a - Wiktora Król i  Maja Konarzewska, które zaśpiewały kolędę "Gdy śliczna panna". Wysłuchaliśmy też kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów z innych szkół. Koncert minął w ciepłej, przedświątecznej atmosferze. Wszyskie dzieci otrzymały prezenty, był też słodki poczęstunek.

Wanda Paul i Małgorzata IwaniszynAutor: Izabela Pawełczak

KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK 2015

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 5 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.