Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WIGILIA NA ŚWIETLICY DZIENNEJ

Dodano dnia: 16.12.2015

Jak co rokuw trakcie zajęć świetlicowych -16.12.2015, dzieci odświeżyły wiadomości o Wigilii, Bożym Narodzeniu oraz o wszystkim, co się z tym wiąże. Zajęcia rozpoczęły się od wysłuchania opowieści wigilijnej o narodzeniu Jezusa.  Kolejnym etapem zajęć było odgadywanie haseł ukrytych na choince, dzieci poradziły sobie rewelacyjnie, odgadując w mig wszystkie zagadki i hasło finałowe. Aby sprawdzić czy wszyscy zapamiętali informacje o świętach podsumowaniem był quiz wiedzy świątecznej, który również dzieci rozwiązały bezbłędnie. Wszystkie zajęcia przeplatane były wspólnym śpiewaniem kolęd.Zajęcia przygotowały i poprowadziły Ilona Król i Edyta Sierżęga.

WSZYSTKIM RAZEM I KAŻDEMU Z OSOBNA ŻYCZYMY WESOŁYCH ŚWIĄT I SCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKUAutor: Izabela Pawełczak

ŚWIETLICOWA WIGILIA 2015

Licznik odwiedzin
1 8 6 8 4 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.