WIGILIA NA ŚWIETLICY DZIENNEJ

Dodano dnia: 16.12.2015

Jak co rokuw trakcie zajęć świetlicowych -16.12.2015, dzieci odświeżyły wiadomości o Wigilii, Bożym Narodzeniu oraz o wszystkim, co się z tym wiąże. Zajęcia rozpoczęły się od wysłuchania opowieści wigilijnej o narodzeniu Jezusa.  Kolejnym etapem zajęć było odgadywanie haseł ukrytych na choince, dzieci poradziły sobie rewelacyjnie, odgadując w mig wszystkie zagadki i hasło finałowe. Aby sprawdzić czy wszyscy zapamiętali informacje o świętach podsumowaniem był quiz wiedzy świątecznej, który również dzieci rozwiązały bezbłędnie. Wszystkie zajęcia przeplatane były wspólnym śpiewaniem kolęd.Zajęcia przygotowały i poprowadziły Ilona Król i Edyta Sierżęga.

WSZYSTKIM RAZEM I KAŻDEMU Z OSOBNA ŻYCZYMY WESOŁYCH ŚWIĄT I SCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

ŚWIETLICOWA WIGILIA 2015