Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYSTAWA "JAN PAWEŁ II I JEGO PRZYJACIELE"

Dodano dnia: 16.12.2013

31 października uczniowie kl. VA,VIA,VIB z opiekunami przybyli do Biblioteki  Pedagogicznej na wystawę "Jan Paweł II i Jego przyjaciele" prace elblążanki p. Haliny Gnat oraz wystawę biblioteki zatytułowaną  "Papież dialogu". Mogliśmy  jeszcze raz w październiku powspominać naszego wielkiego rodaka. Następnie pod pomnikiem Jana Pawła II , przy katedrze, pomodliliśmy się spełniając prośbę Jana Pawła II: "Módlcie się za mnie za życia mego i po śmierci mojej".

Zwiedziliśmy także katedrę, gdzie w kaplicy bł. Karoliny Kózkównej uczniowie poznali historię Jej życia, która jest patronką młodzieży, również elbląskiej. Wystrój katedry, szczególnie obrazy, to lekcja historii także dawnego Elbląga. W dobrych nastrojach wróciliśmy do szkoły.


Autor: Izabela Pawełczak

WYSTAWA "JAN PAWEŁ II I JEGO PRZYJACIELE"

Licznik odwiedzin
2 0 8 3 2 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.