Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

SPOTKANIE WIGILIJNE NA ŚWIETLICY POPOŁUDNIOWEJ

Dodano dnia: 22.12.2015

W świątecznej atmosferze 21 grudnia 2015 r. w świetlicy popołudniowej odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne. Wraz z zaproszonymi gośćmi spędziliśmy ten dzień w wyjątkowej, świątecznej atmosferze. A zaszczycili nas swoją obecnością: senator RP - Jerzy Wcisła, wicewojewoda WM – Grażyna Kluge, wiceprezydent Miasta Elbląga – Jacek Boruszka, wiceprzewodnicząca Rady Miasta Elbląga – Małgorzata Adamowicz, radny Rady Miasta – Michał Missan. Nie zabrakło również Pani Dyrektor oraz nauczycieli współpracujących z naszą świetlicą. Przybył do nas także św. Mikołaj. Ogromną niespodziankę sprawił dzieciom senator Jerzy Wcisła, który w imieniu Platformy Obywatelskiej przekazał przepiękne zabawki zakupione do świetlicy oraz indywidualne paczki ze słodyczami dla każdego dziecka.
Obejrzeliśmy przedstawienie bożonarodzeniowe pt. „Anielski konkurs kolęd”  przygotowane przez naszych uczniów. Po części artystycznej i ciepłych życzeniach podzieliliśmy się opłatkiem, a następnie zasiedliśmy do stołu, aby skosztować przepysznych wigilijnych potraw. Były to chwile pełne magii, wzruszeń i radości!

Katarzyna Zadroga - MikulskaAutor: Izabela Pawełczak

SPOTKANIE WIGILIJNE 2015

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 9 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.