SPOTKANIE WIGILIJNE NA ŚWIETLICY POPOŁUDNIOWEJ

Dodano dnia: 22.12.2015

W świątecznej atmosferze 21 grudnia 2015 r. w świetlicy popołudniowej odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne. Wraz z zaproszonymi gośćmi spędziliśmy ten dzień w wyjątkowej, świątecznej atmosferze. A zaszczycili nas swoją obecnością: senator RP - Jerzy Wcisła, wicewojewoda WM – Grażyna Kluge, wiceprezydent Miasta Elbląga – Jacek Boruszka, wiceprzewodnicząca Rady Miasta Elbląga – Małgorzata Adamowicz, radny Rady Miasta – Michał Missan. Nie zabrakło również Pani Dyrektor oraz nauczycieli współpracujących z naszą świetlicą. Przybył do nas także św. Mikołaj. Ogromną niespodziankę sprawił dzieciom senator Jerzy Wcisła, który w imieniu Platformy Obywatelskiej przekazał przepiękne zabawki zakupione do świetlicy oraz indywidualne paczki ze słodyczami dla każdego dziecka.
Obejrzeliśmy przedstawienie bożonarodzeniowe pt. „Anielski konkurs kolęd”  przygotowane przez naszych uczniów. Po części artystycznej i ciepłych życzeniach podzieliliśmy się opłatkiem, a następnie zasiedliśmy do stołu, aby skosztować przepysznych wigilijnych potraw. Były to chwile pełne magii, wzruszeń i radości!

Katarzyna Zadroga - Mikulska

SPOTKANIE WIGILIJNE 2015