SP 1 ZAGRAŁA DLA WOŚP !

Dodano dnia: 11.01.2016

09.01.2016 r. w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej SP1 odbyła się zabawa karnawałowa ,,Magic Show” połączona z XXIV finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zabawie wzięli udział nasi najmłodsi uczniowie: klasy pierwsze, drugie i trzecie. Czekała na nich moc atrakcji: sztuczki Pana Czarodzieja, niespotykane konkursy, wybory Miss i Mistera Balu oraz zabawa taneczna w rytmach znanych przebojów, którą prowadziły dwie postacie bajkowe. Tytuł Miss Balu otrzymała uczennica klasy I b Zuzanna Watkowska, Misterem Balu został uczeń klasy II a Dominik Stateczny. Podczas zabawy zorganizowano kiermasz rozmaitości oraz sklepik dla uczniów ze sprzedażą słodyczy, wody i napojów. Świetlica szkolna zmieniła się w kawiarenkę dla rodziców. Tu  sprzedawano  kawę, herbatę i ciasta domowego wypieku. Tu  przeprowadzono także licytację przeróżnych przedmiotów.
W drugiej części imprezy uczniowie klas starszych mogli wykazać się talentem muzycznym śpiewając swoje ulubione piosenki. Upiększali swoje twarze pięknymi makijażami. Mogli wygrać serduszka - niespodzianki, a także posilić się przepyszną pizzą.
Tegoroczny bal przebiegł w bardzo miłej, wesołej atmosferze.

W tym roku nasza szkoła zebrała razem  4774,06 zł.
Całą kwotę przekazujemy na konto WOŚP.

Seredecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy czynnie wsparli naszą akcję.
Mamy nadzieję, że dzięki naszej pomocy Jurek Owsiak będzie grał do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Ewa Czarnecka i Barbara Olszewska

WOŚP 2016