Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY

Dodano dnia: 19.01.2016

W poniedziałek 18 stycznia 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 9 przy Zespole Szkół nr 3 w Elblągu odbył się międzyświetlicowy świąteczny konkurs ortograficzny. Celem konkursu było motywowanie uczniów do doskonalenia wiedzy ortograficznej oraz zastosowanie w praktyce poznanych zasad ortografii i interpunkcji. Naszą świetlicę reprezentował Jan Romanowski z klasy II c oraz Fabian Ostaszewski z klasy III a. Do zadań drużyny należało napisanie dyktanda, rozwiązanie krzyżówki, zagadek, połączenie wyrazów w pary oraz odnalezienie wyrazów z trudnością ukrytych na obrazku. Chłopcy poradzili sobie znakomicie w każdej konkurencji i zdobyli wyróżnienie. Gratulujemy!!!
 

Edyta SierżęgaAutor: Izabela Pawełczak

MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 8 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.