MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY

Dodano dnia: 19.01.2016

W poniedziałek 18 stycznia 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 9 przy Zespole Szkół nr 3 w Elblągu odbył się międzyświetlicowy świąteczny konkurs ortograficzny. Celem konkursu było motywowanie uczniów do doskonalenia wiedzy ortograficznej oraz zastosowanie w praktyce poznanych zasad ortografii i interpunkcji. Naszą świetlicę reprezentował Jan Romanowski z klasy II c oraz Fabian Ostaszewski z klasy III a. Do zadań drużyny należało napisanie dyktanda, rozwiązanie krzyżówki, zagadek, połączenie wyrazów w pary oraz odnalezienie wyrazów z trudnością ukrytych na obrazku. Chłopcy poradzili sobie znakomicie w każdej konkurencji i zdobyli wyróżnienie. Gratulujemy!!!

Edyta Sierżęga

MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY