Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ŚWIETLICOWY BAL KARNAWAŁOWY

Dodano dnia: 20.01.2016

Dnia 19 stycznia 2016 roku w świetlicy szkolnej odbył się bal karnawałowy pt. „Gdy zimno wokoło, to u nas wesoło”. Zabawę rozpoczęliśmy wierszykami – zaklęciami, które wprowadziły nas w dobry nastrój. Następnie odbywały się zabawy przy muzyce: „Taniec magnesy”, „Loteryjka muzyczna”, Zdobywanie krzesła”, zabawa „Kry”. Wspólnie tańczyliśmy „Kaczuchy, „Macarene”. Największą atrakcją były tańce z balonami. Naszą zabawę zakończył „Pociąg” z balonami oraz śpiew zimowych piosenek. Wszyscy bawili się wyśmienicie przy znanych i lubianych przebojach. Bal przygotowały i przeprowadziły panie Edyta Sierżęga i Ilona Król.Autor: Izabela Pawełczak

ŚWIETLICOWY BAL KARNAWAŁOWY 2016

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 5 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.