PISZEMY KARTKI URODZINOWE DLA JULKI

Dodano dnia: 08.02.2016

Samorząd Uczniowski organizuje akcję pt. PISZEMY KARTKI URODZINOWE DLA JULKI. Chora dziewczynka ma małe marzenie, aby na swoje 8. urodziny otrzymać jak najwięcej kartek urodzinowych. Takie małe marzenie, a jak ważne dla tego dziecka! Dlatego proponujemy Państwu włączyć się w tę akcję! Każda chętna osoba  może wypisać gotową, kupioną kartkę urodzinową albo wykonać ją własnoręcznie i złożyć Julce życzenia. Gotowe kartki można wrzucać do specjalnej skrzynki, którą postawimy na parterze naszej szkoły przy stanowisku woźnych. Życzenia urodzinowe zbieramy od 10 lutego 2016 r. do 24 lutego 2016 r. ( mogą być bez znaczka pocztowego, gdyż przekażemy je osobiście Julce)
Kartki adresujemy:

JULIA FRĄCEK
ul. Świerkowa 16/5
82 - 300 Elbląg

Pamiętajcie, że DOBRO DANE INNYM DO NAS POWRACA!!! Liczymy, że nie zawiedziecie!