Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

PISZEMY KARTKI URODZINOWE DLA JULKI

Dodano dnia: 08.02.2016

Samorząd Uczniowski organizuje akcję pt. PISZEMY KARTKI URODZINOWE DLA JULKI. Chora dziewczynka ma małe marzenie, aby na swoje 8. urodziny otrzymać jak najwięcej kartek urodzinowych. Takie małe marzenie, a jak ważne dla tego dziecka! Dlatego proponujemy Państwu włączyć się w tę akcję! Każda chętna osoba  może wypisać gotową, kupioną kartkę urodzinową albo wykonać ją własnoręcznie i złożyć Julce życzenia. Gotowe kartki można wrzucać do specjalnej skrzynki, którą postawimy na parterze naszej szkoły przy stanowisku woźnych. Życzenia urodzinowe zbieramy od 10 lutego 2016 r. do 24 lutego 2016 r. ( mogą być bez znaczka pocztowego, gdyż przekażemy je osobiście Julce)
Kartki adresujemy:

JULIA FRĄCEK
ul. Świerkowa 16/5
82 - 300 Elbląg

Pamiętajcie, że DOBRO DANE INNYM DO NAS POWRACA!!! Liczymy, że nie zawiedziecie!


                                                                                                                                                                          Samorząd UczniowskiAutor: Izabela Pawełczak

Licznik odwiedzin
1 7 2 2 6 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.