Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ZABAWY WALENTYNKOWE - DZIEŃ OTWARTY

Dodano dnia: 13.02.2016

Dnia 13 lutego 2016 r.  w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Goście przywitani zostali w progu szkoły przez nauczycieli klas trzecich oraz przebranych pięknie uczniów. Uroczystość odbywała się w klimacie walentynkowym. Dzieci otrzymały drobne upominki i czerwone serduszka. Początek imprezy rozpoczynała zabawa na sali gimnastycznej. Uczestnicy mieli okazję korzystać ze specjalnie na tę okazję przygotowanego „placu zabaw”. Kolejnym punktem programu było powitanie zgromadzonych gości, przedstawienie dyrekcji szkoły oraz nauczycieli. Następnie dzieci  i rodzice pod  opieką nauczycieli wyruszyli na poszukiwanie ukrytego skarbu. Zabawa miała charakter podchodów. W każdym zwiedzanym miejscu  ukryte zostały wskazówki  ułatwiające poszukiwania. Po drodze dzieci wzięły udział w zajęciach plastycznych na świetlicy szkolnej, obserwowały rozgrywki  walentynkowego turnieju szachowego.  Interesująca była skrócona  lekcja historii w gabinecie historycznym oraz warsztaty plastyczne w kl III c i III d. Goście wysłuchali utworów granych przez uczniów  z koła flażoletowego oraz sami zagrali na instrumentach perkusyjnych. Kolejnym punktem programu był udział w krótkich zajęciach logopedycznych. Ogromnym zainteresowaniem  cieszyły się eksperymenty w gabinecie przyrodniczym jak również mini lekcja angielskiego z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Dużą niespodzianką była  współczesna wersja bajki o „Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach” przygotowana przez klasę VI a. Podczas gdy dzieci zwiedzały gabinety naszej szkoły, rodzice mieli możliwość obejrzenia prezentacji multimedialnej. Na końcu odszukały skarb – lukrowane serca. Imprezę zakończył pokaz tańca towarzyskiego i sportowego wykonany przez uczniów klasy III c i III d oraz zespół  „Destination”.Autor: Izabela Pawełczak

DZIEŃ OTWARTY 2016

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 9 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.