SPOTKANIE z W. JANACZEK (START ELBLĄG)

Dodano dnia: 09.03.2016
Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy Panią Wioletę Janaczek byłą piłkarkę ręczną elbląskiego Startu Elbląg. w spotkaniu wzięły udział klasy czwarte oraz trzecie z naszej szkoły. Pani Wioleta opowiedziała nam o swojej przygodzie z piłką ręczną , kiedy zaczynała grać , w jakich klubach grała. Oczywiście dzieci interesowały medale , a także koszulki w których Pani Wioleta grała mecze. Na koniec dzieci odpowiadały na pytania ze znajomości piłki ręcznej, za dobrą odpowiedź była nagroda . Pani Wioleta przywiozła mnóstwo upominków które sprwaiły ogromna radość dzieciom. Spotkanie było bardzo interesujące i mamy nadzieję że w przyszłości może któreś z naszych dzieci będzie tak jak nasz Gość trenować piłkę ręczną i sam będzie w szkołach opowiadał o swojej karierze. Dziękujemy Pani Wioleto za super spotkanie.

Monika Brzezińska

Autor: Artur Szadziul

SPOTKANIE z W. JANACZEK (START ELBLĄG)