Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

SPOTKANIE z W. JANACZEK (START ELBLĄG)

Dodano dnia: 09.03.2016
Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy Panią Wioletę Janaczek byłą piłkarkę ręczną elbląskiego Startu Elbląg. w spotkaniu wzięły udział klasy czwarte oraz trzecie z naszej szkoły. Pani Wioleta opowiedziała nam o swojej przygodzie z piłką ręczną , kiedy zaczynała grać , w jakich klubach grała. Oczywiście dzieci interesowały medale , a także koszulki w których Pani Wioleta grała mecze. Na koniec dzieci odpowiadały na pytania ze znajomości piłki ręcznej, za dobrą odpowiedź była nagroda . Pani Wioleta przywiozła mnóstwo upominków które sprwaiły ogromna radość dzieciom. Spotkanie było bardzo interesujące i mamy nadzieję że w przyszłości może któreś z naszych dzieci będzie tak jak nasz Gość trenować piłkę ręczną i sam będzie w szkołach opowiadał o swojej karierze. Dziękujemy Pani Wioleto za super spotkanie.

Monika BrzezińskaAutor: Artur Szadziul

SPOTKANIE z W. JANACZEK (START ELBLĄG)

Licznik odwiedzin
2 0 0 2 1 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.