Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

LEKCJA O KOSMOSIE DLA KLAS I - III

Dodano dnia: 17.03.2016

 Dnia 16.03.16  klasy 1-3 brały udział w interesującej lekcji o KOSMOSIE i UKLADZIE SŁONECZNYM , gdyż gościliśmy w naszej szkole Mobilne Planetarium Cassiopeia. Mobilne planetarium jest wyjątkowym narzędziem dydaktycznym, pozwalającym na pokazanie zjawisk astronomicznych i geograficznych zachodzących na niebie. Dla uczniów była to okazja do poszerzenia swojej wiedzy i odbycia fantastycznej podróży w niezwykły świat astronomii. Pod nadmuchaną , rozgwieżdżoną kopułą nieba dzieci odbyły ciekawą, bajkową wycieczkę i postawiły swe „Pierwsze kroki w Kosmosie”.

Agnieszka FlakowskaAutor: Izabela Pawełczak

MOBILNE PLANETARIUM

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 4 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.