ŚWIĘTO WIOSNY

Dodano dnia: 21.03.2016

17 marca odbyło się w naszej szkole "Święto Wiosny". W pierwszej części uczniowie brali udział w konkursie matematycznym "Kangur" , a w drugiej części bawiliśmy się. Zabawa była udana. Uczniowie prezentowali ubiór, nakrycie głowy oraz fantazyjną fryzurę wiosenną. Wykazali się niezwykłą pomysłowością i talentem podczas wykonywania piosenek, których głownymi bohaterami były zwierzęta. Twórczość plastyczną naszych artystów można było podziwiać na pracach związanych z wykonaniem portetu Pani Wiosny oraz na plakatach poświeconych obchodzonej 19 marca "Godziny dla Ziemii WWWF" na rzecz ochrony wilka. Nizwykłą wiedzą na temat budzącej się przyrody uczniowie wykazali się w quzie przyrodniczym. To, że wszyscy obudzili się ze snu zimowego można było podziwaiać w czasie kokurencji sportowych. Po tak udanej imprezie jesteśmy pewni, ze wiosna przyszła do naszej szkoły, a zima już nie wróci.

Barbara Olszewska i Justyna Morawska

TURNIEJ WIOSENNY 2016