ŻYWA LEKCJA PRZYRODY

Dodano dnia: 22.03.2016

Dnia 18.03.16 odbyła się w naszej szkole „Żywa lekcja przyrody”, której bohaterami były owady,  gady i pajęczaki. Prezentując żywe okazy takie jak : kameleony, gekony, chrząszcze,  straszyki, modliszki, patyczaki, karaczany, liśćce, pająki, skorpiony,  prowadzący – p. Jarosław Rejmer przybliżył uczniom informacje dotyczące środowiska życia, sposobu rozmnażania, hodowli oraz nawyków tych ciekawych stworzeń. Dużym atutem wystawy było umożliwienie dzieciom bezpośredniego kontaktu z „okazami”. Oczywiście wszystko działo się pod czujnym okiem opiekuna zwierząt i wychowawców. Żywa lekcja przyrody wzbudziła wiele emocji.

Agnieszka Flakowska

ŻYWA LEKCJA PRZYRODY