Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ŻYWA LEKCJA PRZYRODY

Dodano dnia: 22.03.2016

 Dnia 18.03.16 odbyła się w naszej szkole „Żywa lekcja przyrody”, której bohaterami były owady,  gady i pajęczaki. Prezentując żywe okazy takie jak : kameleony, gekony, chrząszcze,  straszyki, modliszki, patyczaki, karaczany, liśćce, pająki, skorpiony,  prowadzący – p. Jarosław Rejmer przybliżył uczniom informacje dotyczące środowiska życia, sposobu rozmnażania, hodowli oraz nawyków tych ciekawych stworzeń. Dużym atutem wystawy było umożliwienie dzieciom bezpośredniego kontaktu z „okazami”. Oczywiście wszystko działo się pod czujnym okiem opiekuna zwierząt i wychowawców. Żywa lekcja przyrody wzbudziła wiele emocji.

Agnieszka FlakowskaAutor: Izabela Pawełczak

ŻYWA LEKCJA PRZYRODY

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 4 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.