Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

PROJEKT - ELBLĄG MOJE MIASTO

Dodano dnia: 23.03.2016

 Uczniowie świetlicy popołudniowej przez kilka dni pracowali nad projektem „Elbląg – moje miasto”.  W ramach tego projektu dzieci musiały samodzielnie wyszukać informacji na temat naszego miasta – jego historii oraz legend, położenia, zabytków, ciekawych miejsc oraz sławnych elblążan.  Zebrane informacje należało opracować, a następnie przenieść na plakat w sposób ciekawy i artystyczny. Wykonane plakaty zostały ocenione przez jury w składzie: pani Irena Sokołowska (kierownik świetlicy), p. Kasia Mizerska (pedagog szkolny) oraz p. Wanda Paul (nauczyciel świetlicy). Zwyciężyła grupa w składzie: Wiktoria Wasielewska, Dominik Suchodolski, Gracjan Łuciszyński. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne upominki. Praca nad projektem przyniosła dzieciom również wiele satysfakcji i z pewnością poszerzyła ich wiedzę na temat Elbląga. 

Katarzyna Zadroga  - MikulskaAutor: Izabela Pawełczak

PROJEKT

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 7 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.