Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ŻYWA LEKCJA PRZYRODY

Dodano dnia: 14.04.2016

W dniach 12 i 13 kwietnia odbyły się w naszej szkole nietypowe lekcje przyrody. Odwiedzili nas Pani Agnieszka i Pan Piotr ze swoimi podopiecznymi. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w zajęciach z żywymi ptakami drapieżnymi. Dzieci mogły zapoznać się ze zwyczajami ptaków, obejrzeć je z bliska. Wśród nich był między innymi jastrząb Harris Harry pochodzący z Ameryki, który jest wyjątkowy, bo potrafi polować w stadach, fantastyczna Fiona - sowa płomykówka, którą można spotkać już coraz rzadziej oraz Hektor -  mała pustułka.  W trakcie zajęć odbywały się konkursy z nagrodami. Na zakończenie wszystkie dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z sową Fioną.

https://www.facebook.com/Zielonelekcje/

http://www.zielonelekcje.pl/

Urszula BazylczykAutor: Izabela Pawełczak

POKAZ PTAKÓW 2016

Licznik odwiedzin
1 7 1 4 2 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.