Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA

Dodano dnia: 28.04.2016

29 kwietnia jest Międzynarodowym Dniem Tańca. W naszej szkole już dziś, tj. 28 kwietnia 2016 r.  z tej okazji odbył się pokaz tańca, przygotowany przez panią Irenę Sokołowską.  Na prezentację zostali zaproszeni uczniowie klas I – VI. Pokaz poprowadziła pani Małgorzata Walczak, instruktor tańca. Imprezę rozpoczął występ pary z klubu „Jantar”; następnie wystąpił zespół „Destination” pod kierunkiem pani Mileny Kucharczyk, a potem zaprezentowali się uczniowie klas trzecich oraz zespół świetlicowy przygotowany przez panią Wiolettę Stecyk. Na zakończenie każde z dzieci mogło spróbować swoich umiejętności tanecznych we wspólnym układzie tańca nowoczesnego. Uczniowie wychodzili z Sali w tanecznym nastroju.Było to prawdziwe święto tańca w Szkole Podstawowej nr 1.
 

Irena Sokołowska i Anna SzawaraAutor: Izabela Pawełczak

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA 2016

Licznik odwiedzin
2 1 3 1 4 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.