MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA

Dodano dnia: 28.04.2016

29 kwietnia jest Międzynarodowym Dniem Tańca. W naszej szkole już dziś, tj. 28 kwietnia 2016 r.  z tej okazji odbył się pokaz tańca, przygotowany przez panią Irenę Sokołowską.  Na prezentację zostali zaproszeni uczniowie klas I – VI. Pokaz poprowadziła pani Małgorzata Walczak, instruktor tańca. Imprezę rozpoczął występ pary z klubu „Jantar”; następnie wystąpił zespół „Destination” pod kierunkiem pani Mileny Kucharczyk, a potem zaprezentowali się uczniowie klas trzecich oraz zespół świetlicowy przygotowany przez panią Wiolettę Stecyk. Na zakończenie każde z dzieci mogło spróbować swoich umiejętności tanecznych we wspólnym układzie tańca nowoczesnego. Uczniowie wychodzili z Sali w tanecznym nastroju.Było to prawdziwe święto tańca w Szkole Podstawowej nr 1.

Irena Sokołowska i Anna Szawara

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA 2016