Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

KONSTYTUCYJNY RAJD ROWEROWY

Dodano dnia: 03.05.2016

W nietypowy sposób uczniowie naszej szkoły uczcili Święto Konstytucji 3 maja.  Pod opieką p. Grażyny Ciesielskiej i p. Wojciecha Paczkowskiego wzięli udział w rajdzie rowerowym po starym mieście, biorąc również udział w ogólnoelbląskich obchodach święta konstytucji. Przejechaliśmy wzdłuż głównych zabytków elbląskiej starówki, zwiedziliśmy ratusz, byliśmy pod pomnikiem Jana Pawła II. Na koniec uczestnicy otrzymali breloczki z Piekarczykiem i książeczki do kolorowania. Wycieczce towarzyszyła nam nasza maskotka ,,Odblaszczek”, która przypomina o konieczności jazdy w kamizelkach odblaskowych.Autor: Izabela Pawełczak

KONSTYTUCYJNY RAJD ROWEROWY

Licznik odwiedzin
2 1 4 0 9 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.