Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

AWANTURA NA OLIMPIE

Dodano dnia: 06.05.2016

 Już po raz  kolejny uczniowie klas piątych, którzy wcielili się w bogów, władców, herosów greckich gościli na Olimpie u Zeusa i Hery. Jak co roku bywa, przy dźwiękach greckich rytmów, nie obyło się bez awantury. Przybyli  na ucztę Zeusową goście stanęli w szranki i zmierzyli się na słowo - przedstawiając wybrany mit, na szybkość działania - rozwiązując łamigłówki i krzyżówki związane z tematyką mitologiczną, na poczucie rytmu - prezentując taniec grecki oraz na sprawność fizyczną - biorąc udział w konkurencjach sportowych. Wszystkim towarzyszyły radość i chęć odniesienia zwycięstwa. 
Ważnym punktem tych wydarzeń było wręczenie laurów zwycięstwa laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Odznaczenia otrzymali: Aleksandra Szulaczuk, Gabriela Budyś, Olaf Skoczylas, Mikołaj Pietruszyński - uczniowie klasy 6d oraz Weronika Olszewska z klasy 6c.
Wszystkim zwycięzcom potyczek mitologicznych serdecznie gratulujemy!!!

 
Barbara Olszewska i Wojciech Paczkowski


Autor: Izabela Pawełczak

AWANTURA NA OLIMPIE 2016

Licznik odwiedzin
2 1 4 0 9 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.