Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA DO GNIEWU

Dodano dnia: 11.05.2016

Czas zwiedzania naszej pięknej Polski się zaczął. W poniedziałek 9 maja uczniowie z klas II c, II e i II f wraz z opiekunami wybrali się do Gniewu. Zwiedzali zamek położony na malowniczym wzgórzu nad Wisłą, uczestniczyli w warsztatach rzemiosł dawnych. Dużą atrakcją były "Wakacje z duchami ". Po  intensywnych zajęciach wszyscy z apetytem zjedli upieczone przez siebie nad ogniskiem kiełbaski. A na koniec....upragnione zakupy pamiątek. Największym zainteresowaniem cieszyły się łuki. Wycieczka była udana. Wszyscy wrócili zadowoleni.

Danuta WłodarczykAutor: Izabela Pawełczak

GNIEW 2016

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 4 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.