Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ROK JULIANA TUWIMA

Dodano dnia: 18.12.2013

W ramach obchodów Roku Juliana Tuwima przeprowadzono w klasach lekcje biblioteczne, na których przybliżono uczniom życie i twórczość autora. Chętni uczniowie klas VI przygotowywali prezentacje multimedialne na temat życia i twórczości poety.

Uczniowie klas II, 31 października, wzięli udział w konkursie wiedzy „Znam wiersze Juliana Tuwima”.
14 listopada uczniowie z klasy VI „e” przygotowali inscenizację „Julian Tuwim znany i lubiany”. Podczas przedstawienia dzieci recytowały znane wszystkim wiersze poety i jednocześnie próbowały interpretować znaczenie wielu słów w odniesieniu do ówczesnych czasów.Po przedstawieniu podsumowano konkurs „Znam wiersze Juliana Tuwima”, Biorących w nim udział uczniów z klas II nagrodzono nagrodami rzeczowymi.
W listopadzie zaplanowano konkurs dla uczniów klas VI „ Życie i twórczość Juliana Tuwima”  
 


Autor: Izabela Pawełczak

ROK JULIANA TUWIMA

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 7 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.