Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

BUDUJEMY Z LEGO KOLEŻANKO I KOLEGO

Dodano dnia: 20.05.2016

Jednym z ulubionych zajęć dzieci w świetlicy szkolnej jest budowanie ze słynnych klocków lego. Budują chłopcy i dziewczynki w każdym wieku. Dzieła, które powstają wymagają czasu, koncentracji uwagi, często także umiejętności współpracy w grupie. Dzieci świetnie się razem bawią i w przyjemny sposób spędzają czas. Poprzez zabawę rozwijają swoją kreatywność, wyobraźnię, ćwiczą koordynację wzrokową oraz zdolności wizualno-przestrzenne. Zapraszamy do obejrzenia powstałych budowli w galerii zdjęć.

 
Edyta Sierżęga


Autor: Izabela Pawełczak

BUDUJEMY Z LEGO KOLEŻANKO I KOLEGO

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 8 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.