Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

W KRAINIE BAŚNI

Dodano dnia: 20.05.2016

Dnia 18 maja 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 18 w Elblągu odbył się międzyświetlicowy konkurs „W krainie baśni”. Naszą świetlicę reprezentowały dziewczyny z klasy III d Maja Majkowska i Julia Szydłowska. Celem konkursu było rozbudzenie w dzieciach zainteresowań czytelniczych, zapoznanie z twórczością J. Ch. Andersena i braci Grimm, rozwijanie zainteresowań plastycznych i wyobraźni uczestników, umiejętność posługiwania się i łączenie różnych technik plastycznych oraz integracja dzieci ze świetlic szkolnych. Na początku spotkania uczestnicy zostali zapoznani z sylwetkami braci Grimm oraz J. Ch. Andersena. Następnie została wylosowana baśń, która była głównym tematem konkursu. Była to … „Śpiąca królewna”. Dzieci wysłuchały baśni i przystąpiły do głównej części konkursu. Ich zadaniem było namalowanie wybranej sceny z baśni. Uczennice z bardzo dużym zaangażowaniem przystąpiły do pracy. Po wykonaniu zadania na uczestników czekał zasłużony poczęstunek. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało nagrodę. 

 
Edyta Sierżęga


Autor: Izabela Pawełczak

W KRAINIE BAŚNI

Licznik odwiedzin
2 0 6 9 8 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.