Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

W HARMONII Z PRZYRODĄ

Dodano dnia: 23.05.2016

 We wtorek 17 maja reprezentacja klas czwartych naszej szkoły wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie "W harmonii z przyrodą" w szkole nr 21. Oliwia Bednarczuk z 4d i Maja Kwas z 4c wykonywały zadania z zakresu przyrody. Wiktoria Jasek oraz Oliwia Rulińska z 4d rysowały "Żuławskie wierzby". Natomiast Wiktoria Balicka z 4a, Sebastian Kostek z 4c, Ola Gajewska i szymon Borowski z 4d dopingowali nasze intelektualistki skandując ułożone przez siebie okrzyki, godnie reprezentując naszą szkołę. Rywalizowali czwartoklasiści z 7 podstawówek. Nasze dziewczynki świetnie się spisały, wykazując pełną wiedzę przyrodniczą. Oliwka z Wiktorią przedstawiły w swej pracy plastycznej samotną wierzbę płaczącą głęboko zakorzenioną w pejzażu Żuław. Ekipa czwartaków zajęła zaszczytne III miejsce. Dzieci były bardzo przejęte konkurencjami. Poznały swe mocne i słabe strony. Z wypiekami na twarzy wróciły do szkoły.

Małgorzata ŚwiatkowskaAutor: Izabela Pawełczak

W HARMONII Z PRZYRODĄ

Licznik odwiedzin
2 0 1 1 0 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.