MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PRZYRODNICZO - MATEMATYCZNO - SPORTOWY

Dodano dnia: 23.05.2016

19 maja w czwartek trzech uczniów z klasy 6d reprezentowało naszą szkołę na II Międzyszkolnym Turnieju Przyrodniczo-Matematyczno-Sportowym organizowanym przez Sp-14. Filip Muła, Bartek Ornoch i Michał Wencki ambitnie konkurowali osiągając wysokie wyniki z przyrody, matematyki i w sporcie. Zajęli II miejsce wśród 7 rywalizujących ze sobą szkół. Zabrakło im jednego punktu do zdobycia tytułu Mistrza. Chłopcy walczyli z zacięciem. Szczególnie było to widać podczas konkurencji sportowych. Byli świetni! Życzę naszej szkole samych takich ambitnych, walczących fair play dzieci. Jestem dumna z naszych uczniów. Gratuluję rodzicom wspaniałych pociech!

Małgorzata Światkowska

TURNIEJ PMS