Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ PRZYRODNICZO - MATEMATYCZNO - SPORTOWY

Dodano dnia: 23.05.2016

19 maja w czwartek trzech uczniów z klasy 6d reprezentowało naszą szkołę na II Międzyszkolnym Turnieju Przyrodniczo-Matematyczno-Sportowym organizowanym przez Sp-14. Filip Muła, Bartek Ornoch i Michał Wencki ambitnie konkurowali osiągając wysokie wyniki z przyrody, matematyki i w sporcie. Zajęli II miejsce wśród 7 rywalizujących ze sobą szkół. Zabrakło im jednego punktu do zdobycia tytułu Mistrza. Chłopcy walczyli z zacięciem. Szczególnie było to widać podczas konkurencji sportowych. Byli świetni! Życzę naszej szkole samych takich ambitnych, walczących fair play dzieci. Jestem dumna z naszych uczniów. Gratuluję rodzicom wspaniałych pociech!

Małgorzata ŚwiatkowskaAutor: Izabela Pawełczak

TURNIEJ PMS

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 7 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.