DZIEŃ DZIECKA

Dodano dnia: 02.06.2016

01 czerwca 2016 r. na terenie Szkoły Podstawowej nr1 odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka, zorganizowany dla najmłodszych uczniów z klas I – III. W dużej sali gimnastycznej zorganizowano zabawę taneczną z niespotykanymi konkursami, którą przygotowała Agencja Artystyczna ,, Magic Show”. W hali sportowej odbyły się wyścigi rzędów na wesoło, którym towarzyszyły duże emocje. W programie festynu były też swobodne zabawy na placu zabaw i boisku szkolnym. Dużym zainteresowaniem cieszył się punkt malowania dziecięcych  twarzy oraz zdobienie płyt chodnikowych oryginalnymi rysunkami przy użyciu kolorowej kredy. Były jeszcze słodkie niespodzianki – cukierki, lizaki i pyszne lody na patyku. Nasze dzieci świetnie się bawiły. Szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko raz w roku!

Ewa Czarnecka

DZIEŃ DZIECKA 2016