Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYGONINIE, WYGONINIE..., GDY CIĘ WSPOMINAM....

Dodano dnia: 13.06.2016

Niesamowitą przygodę w Wygoninie przeżyli uczniowie klas 6c i 6d, którzy przebywali w tej przepięknej miejscowości w dniach 6 – 10 czerwca. To urokliwe miejsce przyciąga tam wielu, którzy chcą sprawdzić swą kondycję, poznać krajobraz i zwyczaje Kaszub oraz zintegrować się z kolegami i koleżankami z innych miejscowości Polski. 
Tego właśnie doświadczyli nasi uczniowie. W promieniach słońca, w miłej atmosferze, otoczeni niesamowitą opieką zmagali się z wieloma konkurencjami, zadaniami wymagającymi często nie tylko sprawności fizycznej, ale i logicznego myślenia oraz wykazania się  wiadomościami z różnych dziedzin nauki.
Ich ciężki trud nagradzany był przepysznymi posiłkami, za którymi będą tęsknić.
To był naprawdę udany wyjazd, szkoda…że już ostatni w tej szkole.

 
B. Olszewska, H. Wojciechowicz, H. Lewandowska
 


Autor: Izabela Pawełczak

WYGONIN 2016

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 9 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.