WYCIECZKA DO TLENIA

Dodano dnia: 15.06.2016

W dniach od 30.05 do 01.06.2016 r. uczniowie klas IV wraz z opiekunami uczestniczyli w zajęciachorganizowanych przez Ośrodek Wypoczynkowy „Patria” w Tleniu  Tleń to miła miejscowość położona nie tylko w Borach Tucholskich, ale także na terenie Wdeckiego Parku Krajoznawczego. Przygodę swą rozpoczęliśmy bardzo aktywnie, od zwiedzania „Rezerwatów Cisów Staropolskich im. Leona Wyczółkowskiego” w Wierzchlesie.Miejsce to uznane jest za najpiękniejsze w Borach Tucholskich. I można powiedzieć, że zauroczyło naszych uczniów swym widokiem i dużą ilością cisów na małym obszarze, a także bagnami i ich roślinnością. Nie zabrakło takich atrakcji jak wycieczka na akwedukt w Fojutowie z wejściem na kompleks basenów, ognisko z kiełbaskami, zajęcia rekreacyjno-sportowe z wyjściem na kajaki, spacer po Tleniu, no i codzienny punkt programu -dyskoteka. Wspólne spędzenie wolnego czasu było doskonałą okazją do integracji całego zespołu klasowego oraz z uczniami innych szkół. Nasi uczniowie zasługują na pochwałę. Ich sposób bycia i zachowania był wzorowy!

Anna Zagrodnik

WYCIECZKA DO TLENIA 2016