Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA DO MALBORKA

Dodano dnia: 20.06.2016

     Dnia 17 czerwca 2016 roku świetlica popołudniowa pojechała na wycieczkę do Malborka, gdzie dzieci miały okazję zwiedzać zamek krzyżacki, ale w zupełnie nietypowy sposób.

     Po przybyciu uczestnicy „Wyprawy rycerskiej” (tak nazywały się zajęcia, w których uczestniczyliśmy) zostali podzielni na grupy, następnie otrzymali od Ducha Zamku  listę zadań do wykonania i dowiedzieli się, że samodzielnie będą odkrywać tajemnice tego miejsca. Podczas wyprawy musieli rozwiązywać krzyżówki, rebusy, wyszukiwać informacje na witrażach i malowidłach  oraz odpowiadać na pytania związane z historią zakonu krzyżackiego i życiem rycerzy. Prawidłowe odpowiedzi wskazywały nam drogę do kolejnego miejsca. Wszyscy świetnie się bawili przy okazji poszerzając swoją wiedzę historyczną!

Katarzyna Zadroga-MikulskaAutor:

WYCIECZKA DO MALBORKA

Licznik odwiedzin
2 1 4 0 9 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.