Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYSTĘPY W JĘZYKU ANGIELSKIM

Dodano dnia: 24.06.2016
     Dnia 21.06.2016 roku w naszej szkole uczniowie klas Ie, IId oraz IIId mieli okazję zaprezentować się młodszej widowni w przedstawieniach w języku angielskim. Uczniowie klasy Ie przygotowali przedstawienie pt. "The Big Pizza", uczniowie klasy IId wystąpili w przedstawieniu"The Gingerbread Man"  natomiast dzieci z klasy IIId przygotowały przedstawienie pt. "Cindirella". Po przedstawieniach teatralnych wszystkie dzieci wspólnie śpiewały piosenki angielskie, których uczyły się w ciągu całego roku szkolnego. Ponadto  uczniowie z klasy IIId zaprezentowali swoje przedstawienie także przed rodzicami.
     Uczniów do występu przygotowały p.Hanna Lewandowska oraz p. Natalia Sokulska.


Autor:

KOPCIUSZEK 2016

Licznik odwiedzin
2 0 6 9 7 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.