WYSTĘPY W JĘZYKU ANGIELSKIM

Dodano dnia: 24.06.2016
     Dnia 21.06.2016 roku w naszej szkole uczniowie klas Ie, IId oraz IIId mieli okazję zaprezentować się młodszej widowni w przedstawieniach w języku angielskim. Uczniowie klasy Ie przygotowali przedstawienie pt. "The Big Pizza", uczniowie klasy IId wystąpili w przedstawieniu"The Gingerbread Man"  natomiast dzieci z klasy IIId przygotowały przedstawienie pt. "Cindirella". Po przedstawieniach teatralnych wszystkie dzieci wspólnie śpiewały piosenki angielskie, których uczyły się w ciągu całego roku szkolnego. Ponadto  uczniowie z klasy IIId zaprezentowali swoje przedstawienie także przed rodzicami.
     Uczniów do występu przygotowały p.Hanna Lewandowska oraz p. Natalia Sokulska.

Autor:

KOPCIUSZEK 2016