KONKURS CZYTELNICZY KLAS VI

Dodano dnia: 18.12.2013

28 listopada 2013 roku odbył się konkurs czytelniczy ze znajomości wierszy oraz z wiedzy o życiu i twórczości Juliana Tuwima. Uczestników obowiązywała znajomość następujących wierszy: Abecadło, Bambo, Cuda i dziwy, Dwa Michały, Dyzio Marzyciel, Figielek, Gabryś, Idzie Grześ, Kapuśniaczek, List do dzieci, Lokomotywa, Okulary, O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci, O Panu Tralalińskim, Pan Maluśkiewicz i wieloryb, Pstryk !, Ptasie plotki, Ptasie radio, Rycerz, Krzykalski, Rzepka, Skakanka, Słoń Trąbalski, Słówka i słufka, Spóźniony słowik, Taniec, Trudny rachunek, W aeroplanie, Warszawa, Warzywa, Wszyscy dla wszystkich, Zosia Samosia.

W konkursie uczestniczyli uczniowie z klas VI. Każda drużyna składała się z dwóch osób.
I miejsce - VI c.
II miejsce - VI e.