Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

KONKURS CZYTELNICZY KLAS VI

Dodano dnia: 18.12.2013

28 listopada 2013 roku odbył się konkurs czytelniczy ze znajomości wierszy oraz z wiedzy o życiu i twórczości Juliana Tuwima. Uczestników obowiązywała znajomość następujących wierszy: Abecadło, Bambo, Cuda i dziwy, Dwa Michały, Dyzio Marzyciel, Figielek, Gabryś, Idzie Grześ, Kapuśniaczek, List do dzieci, Lokomotywa, Okulary, O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci, O Panu Tralalińskim, Pan Maluśkiewicz i wieloryb, Pstryk !, Ptasie plotki, Ptasie radio, Rycerz, Krzykalski, Rzepka, Skakanka, Słoń Trąbalski, Słówka i słufka, Spóźniony słowik, Taniec, Trudny rachunek, W aeroplanie, Warszawa, Warzywa, Wszyscy dla wszystkich, Zosia Samosia.

W konkursie uczestniczyli uczniowie z klas VI. Każda drużyna składała się z dwóch osób. 
I miejsce - VI c.
II miejsce - VI e.
III miejsce  - VI b.
IV miejsce - VI a.


Autor: Izabela Pawełczak

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 5 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.