Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

OGNISKO INTEGRACYJNE W WIKTORÓWCE

Dodano dnia: 27.09.2016

Las to takie zaczarowane miejsce, które uczy, bawi i relaksuje. Mogli się o tym przekonać rodzice, wychowawca oraz uczniowie klasy IIa czyli uczestnicy ogniska integracyjnego w Bażantarni. Niedziela była wyjątkowo piękna, słoneczna, mieniąca się wszystkimi kolorami.
Spotkaliśmy się wszyscy o godzinie dwunastej koło wiaty Wiktorówka w doskonałych humorach. Wszyscy wyposażeni w ,, koszyk piknikowy”. W planie imprezy integracyjnej były wesołe zabawy w plenerze. Dzieci podzielone na małe grupy szukały w terenie numerków, pod którymi kryły się rozmaite pytania, zadania, zagadki, rebusy. Szukały także, wg wskazówek, słodkiego skarbu ukrytego w lesie. Najwięcej emocji dostarczyła zabawa w podchody. Oczywiście pobyt w lesie uatrakcyjniło pieczenie kiełbasek i te pyszności przygotowane przez mamy: ciasta, ciasteczka, babeczki, owoce i ciepła wyśmienita herbatka.
Takie wspólne biesiadowanie było bardzo miłe i przyjemne.
Musimy to koniecznie powtórzyć!

                                                                    
                                                                                                       Ewa Czarnecka


Autor: Izabela Pawełczak

OGNISKO INTEGRACYJNE W WIKTORÓWCE

Licznik odwiedzin
1 8 6 8 5 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.