Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ZIELONA SZKOŁA W PIASKACH

Dodano dnia: 30.09.2016

Najlepszą okazją do poznania tego, co nas otacza są wyjazdy połączone z nauką. Zdobyte w ten sposób umiejętności, sprawności i wiedza są bardziej trwałe i efektywne. Dlatego klasy III a i III b wyjechały w dniach 26-29.09.16 do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Piaskach. Dzieci spędziły tam czas poznając faunę i florę leśną. Wzięły udział w ciekawych zajęciach o bursztynie.  Dzięki uprzejmości Straży Granicznej „przespacerowały się” wzdłuż pasa granicznego, łączącego Zatoką Gdańską i Zalew Wiślany, przekonując się jak wygląda naturalna granica między Polską a Rosją. Zaskoczył ich widok kilku warchlaków swobodnie spacerujących po ulicach i chodnikach miasteczka.
Pogoda dopisała, więc uczniowie pełni wrażeń i nowych wiadomości wrócili do ławek szkolnych.

 
Agnieszka Flakowska, Beata Ciołek, Katarzyna Janiszewska-Mizerska


Autor: Izabela Pawełczak

ZIELONA SZKOŁA W PIASKACH 2016

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 4 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.