Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA DO NADLEŚNICTWA ZAPOROWO

Dodano dnia: 02.10.2016

 Dnia 30 września, klasy 2b i 2c pojechały do Nadleśnictwa Zaporowo. Pan leśniczy, prowadząc nas ścieżką edukacyjną, opowiadał o życiu lasu oraz zasadach zachowania się w nim. Zobaczyliśmy drzewo zaatakowane przez hubę, "wyrzeźbione" przez korniki oraz nagryzione przez bobry. Podziwialśmy wyciekającą żywicę, która w dalekiej przyszłości zamieni się w bursztyn. Dowiedzieliśmy się jakie są warstwy lasu oraz jakie rośliny w nich rosną i żyją zwierzęta. Po długim, edukacyjnym spacerze piekliśmy kiełbaski i odpoczywaliśmy przed kolejnym wyzwaniem jakim była ścieżka zdrowia. Pomimo zmęczenia pokonaliśmy wszystkie przygotowane przeszkody.

G. Ciesielska, A. Radkiewicz

 Autor: Anna Radkiewicz

WYCIECZKA DO NADLEŚNICTWA ZAPOROWO 2016

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 7 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.