Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE I A

Dodano dnia: 03.10.2016

30 września w klasie I a już od rana wyczuwalne było ogromne napięcie. Dziewczynki nie mogły się doczekać momentu, kiedy wręczą kolegom prezenty, a chłopcy ciągle pytaliczy to prawda, że dzisiaj jest Dzień Chłopaka. Kiedy nadszedła odpowiednia chwilachłopcy zostali wręcz zasypani prezentami. Otrzymali wspaniałe samochody, masę laurek i cukierki. Dziewczynki wykazały się dużą pomysłowością i starannością w przygotowaniu do tego dnia io siągnęły zamierzony efekt. Chłopcy byli zaskoczeni i zachwyceni.

Katarzyna Kreft
 


Autor: Izabela Pawełczak

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE I A

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 5 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.