Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ANDRZEJKI W KLASIE II D

Dodano dnia: 18.12.2013

28 listopada w gabinecie nr 19 odbył się wieczór andrzejkowy zorganizowany dla klasy IId. W zwyczajach ludowych Andrzejki to wieczór, podczas którego wszyscy wróżą sobie, aby poznać tajemnicę przyszłości. Dzieci klasy IId lały wosk przez dziurkę od klucza, szukały wróżb ukrytych w ciasteczkach, poznawały swoje przyszłe zawody oraz imiona przyszłych mężów i żon. Potem świetnie bawiły się podczas całej zabawy tanecznej, urozmaiconej słodkim poczęstunkiem oraz konkursami na wesoło. Szkoda, że Andrzejki dopiero za rok!Autor: Izabela Pawełczak

ANDRZEJKI W KLASIE II D

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 4 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.