DNI PAPIESKIE W SZKOLE

Dodano dnia: 20.10.2016

Po raz XVII w naszej szkole, z okazji Dni Papieskich, został zorganizowany uroczysty montaż muzyczno –słowny poprowadzony przez uczniów kl. V A i dziewczęta kl. VI A. Występ związany był z osobą i życiem św. Jana Pawła II,  który nasze miasto odwiedził w 1999r. Szczególnie zainteresowani były nas najmłodsi uczniowie , dla których postać naszego Polaka jest wyjątkowa gdyż ich rodziny, nauczyciele osobę papieża pamiętają. Recytacja wierszy Jana Pawła II i piosenki przeniosły nas wszystkich piękny i niezapomniany klimat mówiący o miłości, radości i poświęceniu.

Zorganizowały: Wiertel Iwona, Chrostowska Ewa

DNI PAPIESKIE 2016