Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

DNI PAPIESKIE W SZKOLE

Dodano dnia: 20.10.2016

Po raz XVII w naszej szkole, z okazji Dni Papieskich, został zorganizowany uroczysty montaż muzyczno –słowny poprowadzony przez uczniów kl. V A i dziewczęta kl. VI A. Występ związany był z osobą i życiem św. Jana Pawła II,  który nasze miasto odwiedził w 1999r. Szczególnie zainteresowani były nas najmłodsi uczniowie , dla których postać naszego Polaka jest wyjątkowa gdyż ich rodziny, nauczyciele osobę papieża pamiętają. Recytacja wierszy Jana Pawła II i piosenki przeniosły nas wszystkich piękny i niezapomniany klimat mówiący o miłości, radości i poświęceniu.

                                                                     Zorganizowały: Wiertel Iwona, Chrostowska Ewa


Autor: Izabela Pawełczak

DNI PAPIESKIE 2016

Licznik odwiedzin
1 8 6 8 6 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.