DNI PAPIESKIE W KOŚCIELE MBKP

Dodano dnia: 20.10.2016

16 października w kościele M.B.K.P. przeżywaliśmy XVII  Dni Papieskie. Uczniowie z naszej szkoły w montażu muzyczno-słownym zaprezentowali recytację wierszy , śpiew  piosenek ku czci  Jana Pawła II. Mimo upływu czasu  w sercach Polaków wciąż żywe są emocje związane z osobą św. Jana Pawła II - nadal jest kochany, podziwiany. Dzięki dzieciom mieliśmy możliwość by nasze emocje odświeżyć , powspominać tego wielkiego Polaka i prosić Go o wstawiennictwo za nami.
Prowadząca: Aleksandra Siwiak, wiersz: „Miłość”-Oliwia Bednarczuk;  „Źródło”-Paweł Morawski; piosenkiKarolina Kopaczewska,Karolina Paszkiewicz, Dominika Sielicka.

Zorganizowały: Chrostowska Ewa, Wiertel Iwona