Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

TO CO DOBRE W NAS

Dodano dnia: 25.10.2016

Dnia 17 października 2016 roku odbyło się spotkanie rodziców dzieci ze świetlicy popołudniowej. Kierownik świetlicy p. Irena Sokołowska zapoznała rodziców  z zasadami funkcjonowania świetlicy, przedstawiła kierunki oddziaływań wychowawczo-dydaktycznych, formy pomocy oraz ofertę zajęć. Zachęciła rodziców i opiekunów do podejmowania współpracy na rzecz dobra dziecka w sferze opiekuńczo-wychowawczej i dydaktycznej. W odniesieniu do omawianych zagadnień nauczyciele świetlicy przeprowadzili ankietę wśród dzieci i rodziców na temat: „Czy znam swoje dziecko?” oraz zabawę socjoterapeutyczną „To, co dobre w nas”. Zabawy te uświadomiły rodzicom, jakie ich dzieci mają potrzeby, zainteresowania i zdolności. 

Wanda PaulAutor: Izabela Pawełczak

TO CO DOBRE W NAS

Licznik odwiedzin
2 0 6 7 1 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.