Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Dodano dnia: 07.11.2016

5 listopada w parafii Matki Bożej Królowej Polski uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Balu Wszystkich Świętych. W ten sposób świętowaliśmy uroczystość,  tych którzy cieszą się już chwałą nieba. Wśród tańców, zabaw, konkursów poznawaliśmy życie świętych. A wszystko to w atmosferze radości i  uśmiechu. Wśród bawiących się  przebranych dzieci, rozpoznać można było wielu świętych, np. ojca Pio, św. Franciszka, św. Marcina oraz wielu małych i dużych aniołów.

Alicja KowalskaAutor: Izabela Pawełczak

BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 2016

Licznik odwiedzin
2 0 1 4 0 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.