Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ŚNIADANIE DAJE MOC!

Dodano dnia: 09.11.2016

 W świetlicy szkolnej realizowany jest program edukacyjny  „Śniadanie daje moc”, którego celem jest przybliżenie uczniom zasad zdrowego odżywiania oraz uświadomienie im,  że właśnie śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia.  To dzięki niemu dzieci mają energię do działania, mogą skoncentrować się na lekcjach i mają siłę do zabawy.  
8 listopada to Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania i dlatego właśnie tego dnia wspólnie przygotowaliśmy zdrowe  śniadanie.  Przypomnieliśmy sobie dlaczego warto jeść pełnoziarniste pieczywo, produkty mleczne, dobrej jakości wędlinę oraz pełne witamin warzywa. Przygotowane przez dzieci kanapki były zdrowe, pyszne i kusiły swoim apetycznym wyglądem. 
Kanapki smakowały nie tylko nam - zadbaliśmy o to, aby również kadra pedagogiczna oraz inni pracownicy szkoły mieli dziś dużo pozytywnej energii i płynącej ze śniadania mocy!

Katarzyna Zadroga - Mikulska


Autor: Izabela Pawełczak

ŚNIADANIE DAJE MOC!

Licznik odwiedzin
2 0 1 3 8 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.