CYBERPRZEMOC

Dodano dnia: 17.11.2016

Dzisiaj, 17 listopada gościli w naszej szkole pracownicy Zakładu Zarządzania Kryzysowego, kom. dr Tomasz Siemianowski, kom. Konrad Kordalewski oraz podkom. Sławomir Nosarzewski. Przeprowadzili oni wśród uczniów klas piątych i szóstych badania ankietowe dotyczące cyberprzemocy. Badania przeprowadzono na około 200 uczniach. Następnie uczestnicy spotkania obejrzeli prezentację multimedialną pt. „Mowa nienawiści” uświadamiającą im konsekwencje  hejtowania w Internecie.

Zagadnienia poruszane na spotkaniu zawierały treści spójne z realizowanym w szkole projktem Erasmus+ "Wychowanie do tolerancji przez tolerancję".

Autor:

CYBERPRZEMOC