AKCJA NA RZECZ SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

Dodano dnia: 20.11.2016

W świetlicy szkolnej  została zorganizowana AKCJA na  rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu w terminie 19.10-16.11.2016r. W tych dniach nauczyciele świetlicy oraz nauczyciele klas I-III prowadzili różne formy zabaw i zajęć wyjaśniających, przybliżających dzieciom potrzeby zwierząt, które przebywają w schronisku tj.  psów i kotów. Uczniowie  czynnie włączyli się w akcję przynosząc z domu: koce, poduszki,  suchą karmę, puszki, miski, smycze.
07.11.16r. w poniedziałek została zorganizowana loteria fantowa dla uczniów szkoły. Pozyskane dary przekazano  na ręce kierownika schroniska p. Wierzbickiej 16.11.2016r. na spotkaniu, które odbyło się na sali gimnastycznej. Pani kierownik przygotowała prezentację  na temat prowadzenia schroniska, by pokazać dzieciom jak wygląda  tam życie zwierząt i w jaki sposób my wszyscy możemy pomagać. Osobiście za akcje podziękował Benek - pies ze schroniska.

Katarzyna Zadroga - Mikulska

AKCJA SCHRONISKO 2016